Doprava

Dodací a platební podmínky firmy Dawtrend.cz

Zboží je doručováno Českou poštou jenom v pracovní dny. Dodání balíčků přes víkend nebo státní svátky není možné. Odeslání objednaného zboží je realizováno během 2- 5 pracovních dnů od okamžiku objednání (pokud je všechno zboží z Vaší objednávky dostupné skladem). V případě, že Vám zboží v tomto termínu nedorazí nebo nenajdete v poštovní schránce oznámení o doručení zásilky, neváhejte a kontaktujte nás. Poskytneme Vám podací číslo zásilky nebo kontakt na dopravce.

Náklady na dopravní službu za běžnou zásilku v rámci České republiky, kterou poskytuje společnost Česká pošta, se řídí platnými sazbami pro doporučené doručení balíku, nebo doručení balíku dobírkou.

Minimální hodnota objednávky bez účtování poštovného je 1500,- Kč. Všechny ceny v našem e-shopu jsou uvedeny včetně DPH.

Za zboží zaplatíte při převzetí zásilky dobírkou. V den odeslání zboží Vám bude zaslán email s upozorněním, že zásilka byla odeslána. Pokud Vás doručovatel nezastihne doma, měli byste najít ve schránce upozornění o uložení zásilky na poště. Prodávající nenese odpovědnost za poškození, pozdní doručení nebo ztrátu zásilky doručovatelem!